Život mi ukázal, ako si vytvoriť svoj vlastný raj. V skratke povedané, na fyzickej úrovni je k tomu potrebný dostatok aniónov, častíc dlhovekosti a vzdušných vitamínov. Je to prvý predpoklad, aby sme aj svojmu emočnu a duševnu mohli doprať trvalé bydlisko v radosti, zdraví a rovnováhe. Takže žiť v takom svojom osobnom raji.

Kde hľadať dostatok aniónov? V prírode, pri mori či pri vodopádoch… 

Ak však realita bežného dňa nedovoľuje byť trvale v týchto lokalitách, stačí siahnuť po iných zdrojoch aniónov. Hlavne o nich je tento online priestor s názvom www.svetanionov.sk. Aniónové hygienické vložky, kvalitné suplementy s účinkom aniónov či aniónové zubné pasty, to všetko nájdete v našom e-shope. Ak si ich používanie dokážete zaradiť do svojho života, naozaj zaklopete na tie dvere do osobného raja.

Mňa, ako osobu, sila aniónov  očarila a nadchla v období, keď mojim milovaným a srdcu blízkym ľuďom pomohli z nerovnováhy naspäť do rovnováhy a tak obyčajne a jednoducho povedané, z nezdravia do plného zdravia a vitality. 

Porozumieť podstate, prečo sú produkty s účinkom aniónov tak dôležité a pochopiť princípy, na ktorých fungujú, mi veľmi pomohlo aj to, že som absolventkou Chemicko – technologickej fakulty. Oveľa dôležitejšie je však to, že príbeh každého človeka, ktorému mám možnosť odporučiť ich používanie, je dôkazom, že tie princípy sú realitou a sila aniónov vždy prispeje k rovnováhe akéhokoľvek druhu. A to vlastne ide! 

Vitajte u nás, vo svete aniónov a cíťte sa tu čo najlepšie!

Zuzana Majorová